Sosyal Medya Yönetimi
a
nefkin web tasarım

 

Coca-Cola

Proje Adı Onun İsmi Ne?
Kategori Sosyal Pazarlama, Viral, WOMM
Reklam Veren Coca-Cola Company Turkey
Pazarlama Hedefi Marka bilinirliğini arttırmak ve projeyi büyütmek hedeflendi
Hedef Kitle Internet kullanan 18-35 yaş arası kadın/erkek
Kampanyanın Amacı Kampanyayı bir adım öteye götürmek ve marka bilinirliğini arttırmak, aynı zamanda Sosyal Medyada daha geniş kitlelere ulaştırmak amaçlandı.

Yaratıcı strateji: Kampanyanın belirlenen hedef kitleye ulaşabilmesi için belirlenmiş olan hedef kitlenin mevcut olan alışkanlıkları göz önüne alınarak hem web sitesi hem de mobil site hazırlandı.

Uygulama: Mevcut olan hazırlanan sistemde Facebook ile giriş yapıldı. Girilen mobil/web sitede uygulama giren her bir kişiye kendi gerçek ismi dışında otomatik olarak da diledikleri 3 farklı ismi daha kullanmasını sağlıyordu. Mevcut olan hazırlamış olduğumuz bu sistemde isimler üzerinden giriş yapan kullanıcılar istedikleri zaman bu isimler üzerinden oylamalar, raporlar, anlık durum iletileri sunabiliyordu.

Sonuç: Hazırlanan sistem sonucunda 699,072 kişi internet sitesini ziyaret etti. Internet sitesinde kullanıcıların kalma süresi ortalama olarak 3 dakika 53 saniye idi. Bu süreçte toplamda 2,772,922 oy ile 61.940 kişi kendinde başka isme ait hangi tip var öğrenmiş oldu.

nefkin web tasarım

SİZE SAĞLADIĞIMIZ AVANTAJLAR

İş Pazarlaması

İş pazarlaması, bizimle ile çalışmanızın sağlacağı en önemli faydalardan biridir. Etkili stratejiler oluşturarak, şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtıyoruz. Pazarlama, bizim ana fonksiyonumuzdur. Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyoruz.

Rekabet Yönetimi

Rekabetçi ortamları yönetmek sizin ön plana yerleşmeniz açısından önemli bir konudur. Biz yalnızca markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmakta değil, eşit veya benzer tanınmışlığı bulunan diğer markaların önüne konumlandırmakta gücümüzü kullanmaktayız.

Müşteri Çekmek

İşinizin ne kadar büyük veya küçük olduğunun bir önemi olmaksızın, bizler markanıza konsantre olup, onu daha fazla erişebilir hale getiriyoruz. Bunun için, sosyal medya faaliyetlerini yürütmek, içerik yaratmak, paylaşım yapmak, beğenmek ve tweet atmak için birden fazla sosyal medya yöneticisi ile çalıştırıyoruz. Burada vurgulanmak istenen, ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve onları alıcı ve kalıcı müşteri haline dönüştürmek…
Bu hizmet, bir web işi için trafik yaratmayı ve marka bilinirliğini arttırmak için yardımcı olacağı gibi bütün bunlar, tabii ki size daha fazla müşteri dönüşü olmasını sağlayacaktır.

İş Pazarlaması

İş pazarlaması, bizimle ile çalışmanızın sağlacağı en önemli faydalardan biridir. Etkili stratejiler oluşturarak, şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtıyoruz. Pazarlama, bizim ana fonksiyonumuzdur. Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyoruz.

Kısa Sürede Hedefe Ulaşmak

Bizlerin nihai hedefi, işletmenizin kendi markalarını sosyal medya kanallarında kısa bir sürede etkili bir şekilde tanıtmaktır. Pazarlama sürecinin zaman alıcı fakat gerekli bölümü için bizlerden destek alarak işletmenize kaliteli mal ve hizmet sağlamak gibi en iyi yaptığımız şeylere
odaklanmanıza izin verir ve böylece işletmenize zaman ve para kazandırırız.

Sosyal medya üzerinde markalaşma amacıyla bizimle çalışmanız işletmenizin, sosyal medya pazarlama işlerini profesyonellere bırakarak,
içlerinde neyin en önemli olduğuna odaklanabilirsiniz.

Performansınızı Yükseltin

Markanızın sosyal medyada bilinen ve güvenilen bir marka haline gelmesi ile sektörünüzde alım ve satım performansınız artacaktır. Sosyal medya yönetiminin amacı sizi doğru kitleye ulaştırmak ve halkla ilişkiler kısmını organize etmektir.

Marka tanıtımı, sosyal medya yönetiminde bizim esas
işimizdir. Bizimle çalışmak, markanızı sadece
Facebook, Twitter, Google+ iyi tanınmış ağlarda değil tüm kanallar üzerindeki tanıtımı için en etkili yol olacaktır.

Müşteri Artışı
100%
Marka Bilinirliği
100%
Güvenilirlik
100%
Marka Değeri
100%
a