Sosyal Medya Yönetimi
a
nefkin web tasarım

 

FinansBank

Proje Adı El Öpenlerin Şok Olsun
Kategori Sosyal Pazarlama, Viral
Reklam Veren Finansbank
Pazarlama Hedefi Kurban Bayramı'na özel bir kampanya ile hazırlanan Finansbank'ın bireysel
kredi kampanyasını sosyal medyada dikkat çekici ve eğlenceli bir uygulama ile duyurmak .
Hedef Kitle Bireysel krediye ihtiyacı olan çalışanlar ve üniversite öğrencileri
Kampanyanın Amacı Sosyal medya kullanan kişiler arasında samimi ve eğlenceli bir hava oluşturmak

Yaratıcı strateji: Bir çok bankanın reklam yaptığı dikkat çekici kredi kampanyalar yaptığı bayram döneminde , belirlenen hedef kitleye çok kısa bir zamanda ulaşması gereken bu kampanyada , marka için fark yaratacak bambaşka bir uygulama hazırlamak.

Uygulama: Bayrama özel bir kampanya olduğu için hazırlacak olan uygulamanın bayramın sıcak havasına uygun olmasını aynı zamanda
kullanıcıların kendi içerisinde yakalabilecekleri samimi , eğlenceli ve dikkat çekici bir hava oluştırması isteniyordu. Bu sebeble binlerce yıllık geleneceklerimizden yola çıkarak el öpmenin tam da istenilen şey olduğu kanısına varıldı . Bayramda herkezin sıkça söylediği " El öpenlerin çok olsun ! " cümlesine benzerliğiyle dikkat çekecek , akılda kalacak olan "El Öpenlerin Şok Olsun " cümlesi seçilerek espirili dikkat çekici bir iletişim sloganı yakalandı.

Sonuç: Dikkat çekici slogan sayesinde kolay anlaşılır ve eğlenceli yapısı sayesinde kısa sürede büyük bir ilgi gördü . Facebook mesaj ve davet özellikleri kullanıralarak kampanyanın sosyal medyada yayılma etkisi hızlandırıldı ve güçlendirildi . 18 günlük çok kısa bir süre içerisinde belirlenen hedef kitle içerisinde 48.000 'in üzerinde kişi katıldı ve 250.000'i aşkın el öpme talebi gönderildi .

nefkin web tasarım

SİZE SAĞLADIĞIMIZ AVANTAJLAR

İş Pazarlaması

İş pazarlaması, bizimle ile çalışmanızın sağlacağı en önemli faydalardan biridir. Etkili stratejiler oluşturarak, şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtıyoruz. Pazarlama, bizim ana fonksiyonumuzdur. Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyoruz.

Rekabet Yönetimi

Rekabetçi ortamları yönetmek sizin ön plana yerleşmeniz açısından önemli bir konudur. Biz yalnızca markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmakta değil, eşit veya benzer tanınmışlığı bulunan diğer markaların önüne konumlandırmakta gücümüzü kullanmaktayız.

Müşteri Çekmek

İşinizin ne kadar büyük veya küçük olduğunun bir önemi olmaksızın, bizler markanıza konsantre olup, onu daha fazla erişebilir hale getiriyoruz. Bunun için, sosyal medya faaliyetlerini yürütmek, içerik yaratmak, paylaşım yapmak, beğenmek ve tweet atmak için birden fazla sosyal medya yöneticisi ile çalıştırıyoruz. Burada vurgulanmak istenen, ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve onları alıcı ve kalıcı müşteri haline dönüştürmek…
Bu hizmet, bir web işi için trafik yaratmayı ve marka bilinirliğini arttırmak için yardımcı olacağı gibi bütün bunlar, tabii ki size daha fazla müşteri dönüşü olmasını sağlayacaktır.

İş Pazarlaması

İş pazarlaması, bizimle ile çalışmanızın sağlacağı en önemli faydalardan biridir. Etkili stratejiler oluşturarak, şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtıyoruz. Pazarlama, bizim ana fonksiyonumuzdur. Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyoruz.

Kısa Sürede Hedefe Ulaşmak

Bizlerin nihai hedefi, işletmenizin kendi markalarını sosyal medya kanallarında kısa bir sürede etkili bir şekilde tanıtmaktır. Pazarlama sürecinin zaman alıcı fakat gerekli bölümü için bizlerden destek alarak işletmenize kaliteli mal ve hizmet sağlamak gibi en iyi yaptığımız şeylere
odaklanmanıza izin verir ve böylece işletmenize zaman ve para kazandırırız.

Sosyal medya üzerinde markalaşma amacıyla bizimle çalışmanız işletmenizin, sosyal medya pazarlama işlerini profesyonellere bırakarak,
içlerinde neyin en önemli olduğuna odaklanabilirsiniz.

Performansınızı Yükseltin

Markanızın sosyal medyada bilinen ve güvenilen bir marka haline gelmesi ile sektörünüzde alım ve satım performansınız artacaktır. Sosyal medya yönetiminin amacı sizi doğru kitleye ulaştırmak ve halkla ilişkiler kısmını organize etmektir.

Marka tanıtımı, sosyal medya yönetiminde bizim esas
işimizdir. Bizimle çalışmak, markanızı sadece
Facebook, Twitter, Google+ iyi tanınmış ağlarda değil tüm kanallar üzerindeki tanıtımı için en etkili yol olacaktır.

Müşteri Artışı
100%
Marka Bilinirliği
100%
Güvenilirlik
100%
Marka Değeri
100%
a