Google Seo - 0532 345 95 11
a
nefkin web tasarım

Google Arama Ağı Reklamları
Google Adwords arama ağı reklamlarından elde ettiğiniz dönüşümleri ve yatırım getirisini arttıralım!

Google reklamları nasıl çalışır?

Google Adwords arama ağı reklamları, kullanıcıların arama sorgularına hedeflenmiş metin tabanlı reklamlardan oluşur. Arama ağında reklamının yayınlanmasını isteyen her firma hizmetlerini/ürünlerini anlatan anahtar kelime listeleri oluşturur; ya da Google Partner’i olan bir ajansla anlaşıp kendisinin adına bu işlemin yapılmasını ister. Oluşturulan Google Adwords kampanyasındaki her bir anahtar kelime için bir tıklama başına teklif belirlenir. Google’a giren bir kullanıcı, eğer listenizde bulunan bir anahtar kelimeyi arar, reklamınıza tıklar ve sitenize girerse, o anahtar kelime için belirlediğiniz teklif tutarı Google reklamları için ayırdığınız bütçenin içinden düşer.

google reklamları adana

Google reklamlarında hangi firmanın kaçıncı sırada yer alacağı nasıl belirlenir?

Google Adwords’ü kullanan birden çok reklam veren aynı anahtar kelimeyi hedefleyebilir. Bu durumda Google, reklamlardan hangisinin diğerinden daha yukarıda çıkacağını, o anahtar kelime için verilen teklif ve ilgi düzeyinin bir kombinasyonuna göre belirler. İlgi düzeyi Kalite Puanı denen bir değer ile ölçülmektedir. Kalite Puanı yüksek bir anahtar kelime ile üst sıralarda yer almanız çok daha kolay ve düşük maliyetli olacaktır. Camekan ekibi bünyesindeki sertifikalı uzmanlar, yaptıkları optimizasyon çalışmalarıyla anahtar kelimelerinizin kalite puanını yükseltmeyi ve maliyetlerinizi düşürmeyi hedeflemektedir.

Türkiye’nin %95’i Google’da…
Türkiye’nin %95’i arama yaparken Google’ı kullanıyor. Ürün ve hizmetlerinizi tam da onları arayan kullanıcılara göstermek için arama ağında reklam vermeye, yeni birçok müşteri kazanıp, satışlarınızı arttırmaya hemen başlayın.


0532 345 95 11

Web Tasarım Sorularınız İçin Çekinmeden Arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)google reklam ajansı

google rekalmları adana , google reklam adana , google reklam ajansı , google reklam ver adana
a