Hakkımızda
a
nefkin web tasarım

 
Nefkin ; “BAŞARI ve TÜKENİŞİ” en uç noktalarda yaşamış insanların bir araya gelmesi ile amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen mükemmelliyet tutsukuyla farklı düşünerek , yaratıcı fikirlerini profesyonel tasarımlara dönüştürmekte uzman internet dünyasının iki fenomen ismi , efsane sitelerin yaratıcısı , fikir adamı Yakup Nefkin ve kodların efendisi Serkan Uybaş tarafından kurulmuştur . İlerleyen yıllarda internet dünyasının altın çocuğu içerdeki adam Belmin Vehabovic'i ekibine katarak büyümeye devam etmiştir .

Nefkin ; 2001 yılından bugüne 360° dijital iletişim hizmeti veren bir ajans. Kurulduğumuz günden bugüne uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih ettik. En büyük kazancımız, işimize duyduğumuz saygı ve tutku… Ve aynı duyguları paylaşan büyük bir aile olduk. Her yıl aldığımız ödüller ve başarılar bizi motive ediyor, tutkumuzu arttırıyor. Ama en büyük ödül, sizin övgü dolu sözleriniz ve memnuniyetiniz.
nefkin web tasarım

Küçük yaşlarda karne hediyesi olarak gelen Atari 2600'lerle başladı kariyerimiz. Yaz boyu Joystick sallayarak güçlenen bileklerimize , daha sonraları Commodere64'lerimize kafa ayarı yaparken çok ihtiyacımız oldu. O kafa ayarları ki bizlerin de kafasını hep daha yeni, hep daha farklı şeyler yapmaya ayarladı. Sonra Amiga500'leri gördük . Kimileri sabaha dek oyun oynerken biz grafik tasarımlar , elektronik muzik denemeleri ve basit animasyonlar yapmayı , hatta database yazmayı birbirmize sora sora öğrendik . İş olsun diye değil , sevdiğimiz için yaptık tüm bunları. PC'ler şimdi muzelik olan işlemcileri ile emeklemeyi bırakıp yürümeye başladığında hemen bir PC sahibi olan da bizlerdik.

İnternet gelmeden çok önce elden ele dolaşan disketler büyüklüğünde bir network'ümüz vardı bizim. Ama Türkiye'nin ilk 56'lık modemleriyle dahil olduğumuz bu yeni uçsuz bucaksız dünya ayağımızı yerden kesti. Sonunda ; o "Cesur uçsuz bucaksız yeni dünyaya", internet'e adım attık. Bu dünya , GSM teknolojisi ve yeni nesil cep telefonlarıyla cebimize kadar girdi. Büyüklerimiz "televizyon bozulacak, haydi git ders çalış" diyerek Atari'mizi saklamaya çalışsalarda , biz hep kara kutularımızı onlar evde yokken bulan yaramaz çocuklar olduk. Yepyeni gelecekte; insan ilişkilerinde , pazarlama stratejilerinde, tasarımda yeni ufuklar açacak bu dünyada yerimizi kapmanın telaşındaydık.

İşte bu cocukluk hastalığı sayesinde bugün internette yaratıcı ve etkili projeler üreten , tecrübeli insanlardan oluşan bir ekibimiz var . Çocukluk hayallerimize bilgi ve profesyonel deneyim kattık , amatör ruh , prorefesyonel disiplinli ile yola çıktık.

“Biz ilk günden beri hayal ediyor ve hayallerimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz” Bunun içinde ilk önce oyunun kurallarını öğrendik sonra herkesten iyi oynamaya başladık . Biz iyi oynadıkça ödüllerimiz , binlerce dostlarımız oldu . Asla şımarmadık , sürekli kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz ..."


bizim için, her proje, yeni bir heyecan demek
Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, bütçe konusunda karar verilmemiş ve önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera ve başarı demek. Bu heyecanı müşteride göremezsek, o projenin başarılı olacağına inanmayız.

müşterimizi, iş ortağımız gibi görürüz
Biz ilhamımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini zevkle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız.
nefkin web tasarım

her adımda, açık iletişime inanırız
İşimizi ciddiye alırız. Kendi işimiz gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere maksimum çaba sarfederiz. Proje sürecince her adımda yaşadığımız problemleri açık iletişim ve dürüstlükle paylaşırız.

daha yeni başlıyoruz, yapacak çok şey var
Web sitenizi hazırlamak, uzun bir yolun ilk adımı. Müşterimizle iş bitimi yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işlerinin yanı sıra dijital pazarlama ekibimizde pazarlama desteği sunarız.

17 Mayıs 2016 'da BV Ajans çatısında bulunan markaları bünyesine katan Nefkin ; 8 Haziran 2016 'da değişimin ilk rüzgarı olan logo değişimini gerçekleştirdi ; 23 Haziran 2016 'da mevcut markalarını tek çatı altında toplamaya karar vererek tam hizmet ajansı konuma geçti

Yazılım Ofisimizden Görüntüler

a