Mima To System
a
mima to yönetimi

Nefkin ; Mima To Yönetimi ile Dijital reklam hesaplarınızı ve analiz araçlarınızı derinlemesine inceleyerek hedeflerinize göre karar noktalarını belirler, maliyet tasarrufu ile verimliliği artırır, stratejik düzenleme sağlar. Hesaplarınızın ve bütçenizin optimizasyonu ile karlılığınızı en üst noktaya taşırken en iyi şekilde yönlendirir.

Mima To dijital pazarlamayı daha basit hale getirmek ve reklamverenleri güçlendirmek için yıllar süren bir çalışmanın sonunda yola çıktı. Günümüze gelindiğinde ise, dijital performans araçlarının yaratıcısı olarak sektörün lider sistemleri arasındadır .

Dünyanın En İyi Arama Motoru Teklif Yönetim Sistemiyle Tanışın
Arama motoru reklamlarınızı her an, her saniye optimize edilmesi için Mima To ile Arama ağı reklamları kampanyalarını kurguluyor ve dönüşümlerinizi arttırmak için çalışıyoruz.
Mima To kullanan müşterilerin %85'i ilk 1 ay içerisinde performans indikatörlerinde minimum %10 ve üzeri başarı sağlıyor! İlk 3 Ay içerisinde ise ROI' lerinde %55 artış sağladığı onaylanmıştır.

Kurumsal web siteniz ile çok fazla hedef müşteri kitlesi ile "Sosyal Medya" üzerinde onbinlerce potansiyel müşteriyi rahatça yönetiyoruz. Marka ve ürününüze yönelik bir ilgi ve adım oluşturuyoruz...


0532 345 95 11

Mima To System ile ilgili sorular için çekinmeden arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)Dünyanın En İyi Sosyal Reklam Platformu ile Tanışın!
Mima To ile reklamlarınızı kurguluyor, yönetiyor ve optimize ediyoruz. Bugüne kadar kullandığınız toolar bu listede yok ise zaten Sosyal Medya reklamlarınızdan alabileceğiniz maksimum faydayı sağlayamadığınızı görebilirsiniz.

Mima To çalıştığı facebook reklamları ve instagram reklamları alanında müşterilerinin cirolarını (ROI) ortalama % 175 arttırmış, Tbm Maliyetlerini %70 Düşürmüş ve CPA da ise % 45 daha az maliyetle olmasını sağlamaktadır.

Mima To ile tüm reklamlarınızı ayrı ayrı optimize eder ve hedef kitlenizi belirlemeniz de yardımcı olur. Yatırım getirisi yüksek olan reklamlarınızın bütçelerini otomatik arttırırken, ROI leri düşük reklamların ise azaltır.
mima to seo


Bir Sosyal Medya Sayfasıyla müşterilerinize işletmeniz hakkındaki her şeyi kolaylıkla gösterebiliriz.

Yeni ve mevcut müşterilerin ilgisini çekmek için:

  • Çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi detaylara yer veririz.

  • Büyük, güzel fotoğraflar ve görseller ekleriz.

  • İnsanları işletmeniz hakkındaki son gelişmelerden haberdar etmek için aktif güncellemeler paylaşırız.

İnsanlara çalışmaya hazır olduğunuzu gösterin

Sayfanıza işletmenizin bilgilerini ekleyerek müşterilerin sizi keşfetmesini ve işletmenizin ne yaptığını öğrenmesini sağlayabiliriz. Bu ayrıca, Sayfanızın sosyal medya ve arama motorlarıyla bulunmasını da kolaylaştırır.

Ayrıca aşağıdakileri öne çıkarabiliriz:

  • İnternet sitesi

  • Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri

  • İşletmenizin açıklaması

  • Hizmetler, ürünler, menüler ve daha fazlası

Müşterilerin harekete geçmesini sağlayalım


a