Instagram Reklamları
a
nefkin web tasarım

400 Milyon kullanıcıya en sık kullanılan uygulama Instagram içerisinde reklam verebilir, satış ve marka bilinirliğinizi zirveye çıkarabilirsiniz.

INSTAGRAM REKLAMLARI
Nefkin ; olarak hizmetlerimize bu yeni ve güçlü platformu da ekleyerek müşterilerimize daha geniş ve doğru kitleler için reklam kampanyaları verme olanağı sunuyoruz.İnstagram reklamları, 295 milyondan fazla bir toplulukla Instagram Reklamları dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biri haline geldi. Bu gelişme ile işletmeler haberlerini yaratıcı, yüksek kaliteli bir ortamda, etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleyle paylaşabiliyor.

Facebook Reklamları ile oldukça benzer bir çalışma imkanı tanıyan Instagram reklam verme ile pazarlama, marka bilinirliğini artırma, yüksek geri dönüş oranı,yeniden pazarlama konularında instagram reklamverenlere faydalı olacağına güveniyor. Instagram Reklamları, kullanıcılarının ilgi alanlarına göre reklamverenler, mesajlarını daha etkili olarak aktarabilir görüntülü reklamlar oluşturabilir ve kitlelerine daha kolay ulaşabilirler. Bunun yanında, reklamverenler medyalarını artık yeni formatlardan birinde paylaşma imkanına sahiplerdir.

REKLAM TÜRLERİ
Her ölçekten işletmenin kullanımına açık olan reklamlar,
Landscape fotoğraf ve videolar,
30 saniyeye kadar uzayabilen videolar,
Kısa zamanda geniş kitleye ulaşmak için kullanılabilecek Marquee,
Facebook ile yapılan çapraz kampanyalar,
Ulaşılabilirlik senkronize
Seçenekleri ile reklamverenlerin alternatiflerini artırıyor.

nefkin web tasarım

Bu instagram reklam türleri ile,

Kullanıcıları web sitenize çekebilir,
Uygulamanızı indirmelerini sağlayabilir,
Video görüntülenmesi elde edebilir,
Marka bilinirliğini yükseltip kazanabilirsiniz.

Yeni Reklam Formatları ile Fark Yaratın
Markanızı güçlendirecek kampanyalar ile instagram reklamları, küçük bütçelerle yüksek geri dönüş alabileceğiniz, hedef kitlenizle en hızlı etkileşim kurabileceğiniz önemli bir mecradır. Instagram anı akışı içerisinde veya hikaye paylaşımları geçişlerinde gösterilen, markanızın pazarlama stratejileriyle uyumlu kaliteli grafiklerle, gösterim veya tıklama başı maliyetlerle reklam verebilirsiniz...

instagrama NASIL REKLAM VERİLİR?
Doğrudan Instagram üzerinden alışveriş yapmayı da sağlayacak olan bu reklamlar, Facebook için kullanılan Power Editor reklam aracı ile yayına alınabilecek. Ölçebileceğimiz metrikler ise, gösterim, erişim-sıklık ve demografi ve senkronize.

OPTİMİZASYON İLE MAKSİMUM PERFORMANS, MİNİMUM MALİYET

INSTAGRAM REKLAM; Türkiye'nin mobil sosyal medya ağı, Instagram'da reklamınızın demografik hedef kitlenize yani potansiyel yeni müşterilerinize gösterilmesidir. Instagram reklam paketini satın almanızı takiben Instagram hesap uzmanlarımız siteniz için yüksek bilinirlik ve dönüşüm (sipariş, müşteri, telefon araması vb.) hedefli instagram reklamlarınızın aktivasyonunu bir iş günü içinde başlatacaktır.


0532 345 95 11

Web Tasarım Sorularınız İçin Çekinmeden Arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)

nefkin web tasarım
instagram reklamları , instagram reklam adana , adana instagram reklam verme , instagram reklam ajansı
a