Google Reklamları - 0532 345 95 11
a
nefkin web tasarım

Google Görüntülü Ağ Reklamları
Hedef kitlenize onlar internette dolaşırken ulaşalım, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi artıralım!

Dünyanın en büyük görüntülü reklam ağında yerinizi alın!

Google Görüntülü Reklam Ağı, AdWords reklamlarını göstermek üzere Google ile ortak çalışan yüz binlerce son derece kaliteli web sitesini, haber sayfalarını ve blogları kapsar. Google Görüntülü Reklam Ağı'nda reklam yayınlamayı seçtiğinizde, pazarlama faaliyetlerinizi o siteleri her gün ziyaret eden hedef kitlelere ve potansiyel müşterilere ulaşacak şekilde genişletirsiniz. Google AdWords Görüntülü Reklam Ağı, tüm dünyadaki İnternet kullanıcılarının %70’inden fazlasına ulaşır. Bu da 100'ü aşkın ülkede 20'den fazla dil konuşan kullanıcıları kapsar.

google reklamları adana

Google görüntülü reklam ağında neden yer almalısınız?

Google görüntülü reklam ağı marka bilinirliği yaratma ve ilgi odaklı reklam yapma konusunda tek kelimeyle eşsizdir.

Ürününüzle ilgilenen kitleyi bulabilirsiniz

Google’ın yenilikçi hedefleme teknolojisi ve Camekan ekibinin sertifikalı uzmanlarının yardımları sayesinde reklamlarınızı potansiyel müşterilerinize, masalarında veya telefonlarında sizin işinizle en alakalı web sayfalarına göz atarken sunabilirsiniz.

Türkiye'nin ve dünyanın en prestijli sitelerinde reklamlarınız yayınlanır
Görüntülü Reklam Ağı'nda reklam gösterdiğinizde, çok çeşitli ilgi alanlarına sahip geniş bir müşteri yelpazesine ulaşabilir, reklamlarınızı Türkiye'nin ve dünyanın en iyi web sitelerinde gösterebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Camekan ekibinden bir müşteri temsilcisiyle irtibata geçip, bu konu hakkında danışmanlık talep etmek olacaktır. Aşağıda, Google Görüntülü Reklam Ağı'nda reklam verebileceğiniz sitelerin sadece bir kaçı yer almaktadır.

Marka bilinci oluşturabilirsiniz

Dünyada içerik esaslı reklamcılıkta daha geniş bir ağ yoktur. Türkiye'deki internet sitelerinin %80'inden fazlasını, tüm dünyadaki internet sitelerinin %70'inden fazlasını kapsar. Reklamlarınız Google Görüntülü Reklam Ağı'nda metin, resim, animasyonlu veya video şeklinde gösterilebilir. Bu sayede daha yüksek farkındalık ve marka bilinirliğine ulaşmanız mümkün olur.

Esnek kontrollere sahip olursunuz

Bir AdWords reklamvereni olarak, reklamlarınızın yayınlanmasını istediğiniz siteleri Görüntülü Reklam Ağı'ndan kendiniz seçebilir veya Google'ın kanıtlanmış reklam hedefleme teknolojisinin reklamlarınızı, sağladığınız ürünler veya hizmetlerle en alakalı web sitelerinde görüntülemesine izin verebilirsiniz.


0532 345 95 11

Web Tasarım Sorularınız İçin Çekinmeden Arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)google reklam ajansı

google rekalmları adana , google reklam adana , google reklam ajansı , google reklam ver adana
a