Google Harita Kaydı
a
google harita kaydı

Google Harita Kaydı
Google haritalarında işletme bilgilerinizin yer almasıyla iletişim bilgileriniz, adresiniz, çalışma saatleriniz gibi bilgileri görünür kılabilir, potansiyel müşterileriniz sizi kolayca bulmasını ve size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Google Rehber Kaydı İle Dönüşümleri Artırın

Müşterilerin %97'si internette yerel işletmeleri arıyor. Google Harita Kaydı ile işletmenizi yerel kullanıcılara tanıtma şansı elde edersiniz. Google Harita kaydı sayesinde bir kullanıcı işletmenizin ya da mağazanızın adını arattığında işletme bilgilerinizi Google Aramalar, Google Haritalar ve Google Earth'te görebilir. Böylece kullanıcılar telefon ve navigasyon cihazları aracılığıyla;

Mobil cihazlar üzerinden tek tuşla sizi arayabilir,
Web sitenize tıklayabilir,
İşletmenize yol tarifi alabilir,
Yerel işletmenize kolaylıkla ulaşabilir.

google harita kaydı

Rehber kaydınızı reklamlarınızla birleştirin

Yer uzantıları, müşterilerinizin işletmenizle iletişim kurmasına yardımcı olmak için işletmenizin adını, adresini ve telefon numarasını reklamınızla birlikte gösterir. Yer uzantılarını aktif hale getirmek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmenizin fark edilmesini sağlayın

İnternet üzerinden size ulaşan potansiyel müşterileriniz en doğru şekilde bilgi alması için işletmenize ait bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Google harita kayıtlarında yer alan iletişim bilgileriniz, web site linkiniz veya konum bilgileriniz hatalı olabilir. Bu bilgileri düzenleyerek kullanıcıların doğrudan size ulaşmasını sağlayacaksınız.

Türkiye’nin %95’i Google’da…
Türkiye’nin %95’i arama yaparken Google’ı kullanıyor. Ürün ve hizmetlerinizi tam da onları arayan kullanıcılara göstermek için arama ağında reklam vermeye, yeni birçok müşteri kazanıp, satışlarınızı arttırmaya hemen başlayın.


0532 345 95 11

Harita Kaydı İçin Çekinmeden Arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)


Merak Edilenler
Harita kaydı ile ilgili sıkça sorulan soruları aşağıda sizin için derledik. Daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ve reklam uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kayıt ücreti yıllık mı?
Kayıt ücreti bir defaya mahsustur. Kaydedilen lokasyonlar ömür boyu kalıcıdır.

Kayıt işleminden ne kadar süre sonra haritalarda yer alırım?
Kayıt işleminiz 1 hafta içerinde tüm platformlara iletilir. Google ve Yandex haritaların güncellemesi 1 ay, Apple cihazların güncellemesi 3 ay, buna bağlı navigasyon cihazlarının güncellemesi 4 ayı bulabilmektedir.

Bilgilerimde değişiklik olduğunda nasıl güncelleyeceğim?
Yeni bilgilerinizi bize iletmeniz halinde 2 iş gününde kaydınız güncellenmektedir.

Kayıt olduktan sonra firmam Google'da sağ tarafta çıkacak mı?
Google sonuçları tamamen Google'ın insiyatifindedir. Genellikle bulunduğunuz bölgede çıkmakla birlikte bunun garantisini hiç bir firma veremez .

Verdiğim kelimelerde ilk sırada çıkabilir miyim?
Google aramaları, arama yapan kişinin size uzaklığı, arama yapılan kelimenin alaka düzeyine göre sıralanmaktadır. Bulunduğunuz bölgede diğer firmalara göre daha önde çıkarsınız fakat bunun garantisini veremiyoruz.

Verdiğim kelimelerde ilk sırada çıkabilir miyim?
Google aramaları, arama yapan kişinin size uzaklığı, arama yapılan kelimenin alaka düzeyine göre sıralanmaktadır. Bulunduğunuz bölgede diğer firmalara göre daha önde çıkarsınız fakat bunun garantisini veremiyoruz.

Google Harita Kaydı (1 Kereye Mahsus)
149 TL + kdvgoogle reklam ajansı

google rekalmları adana , google reklam adana , google reklam ajansı , google reklam ver adana
a