Facebook Reklamları
a
nefkin web tasarım
,
 
18.300 ile 114.000 kişi
66 ile 420 tıklama
Yaş : 18 - 64
Cinsiyet : Erkek- Kadın
Günlük Bütçe : 5 TL
Kişi : 610 - 3.800
Tıklama : 22 - 140
Reklam Analizi
Reklam Danışmanlığı
Tüm Türkiye
57.000 ile 360.000 kişi
2.130 ile 13.200 tıklama
Yaş : 18 - 64
Cinsiyet : Erkek- Kadın
Günlük Bütçe : 16 TL
Kişi : 1.900 - 12.00
Tıklama : 71 - 440
Reklam Analizi
Reklam Danışmanlığı
Tüm Türkiye
96.000 ile 510.000 kişi
2.430 ile 15.300 tıklama
Yaş : 18 - 64
Cinsiyet : Erkek- Kadın
Günlük Bütçe : 25 TL
Kişi :3.200 - 17.00
Tıklama : 81 - 510
Reklam Analizi
Reklam Danışmanlığı
Tüm Türkiye
141.000 ile 720.000 kişi
2.970 ile 18.600 tıklama
Yaş : 18 - 64
Cinsiyet : Erkek- Kadın
Günlük Bütçe : 40 TL
Kişi :4.700 - 24.00
Tıklama : 99 - 620
Reklam Analizi
Reklam Danışmanlığı
Tüm Türkiye
183.000 ile 810.000 kişi
3.000 ile 19.500 tıklama
Yaş : 18 - 64
Cinsiyet : Erkek- Kadın
Günlük Bütçe : 25 TL
Kişi :6.100 - 27.00
Tıklama : 100 - 650
Reklam Analizi
Reklam Danışmanlığı
Tüm Türkiye

0532 345 95 11

Facebook Reklam Paketleri hakkında bilgi için çekinmeden arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)

Facebook Reklamları Antalya | Sosyal Medya Ajansı

Neden Facebook Reklam ?

Facebook dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu noktada ülkemizde de en çok tercih edilen sosyal ağ olan Facebook, gün geçtikçe hedef kitlesini genişletmektedir. Esas itibariyle Facebook sosyal ağ hizmeti sunmasının yanında reklam hizmetlerini de müşterilere sunmaktadır. Bu doğrultuda Facebook reklam hizmeti platformu olarak oldukça geniş kapsamlı bir hizmeti müşterilerine sunmak konusunda son derece başarılı olmaktadır. Antalya Facebook Reklam pek çok özelliğinden ötürü firmalara cazip gelmektedir. Firmamız bu bilgiler ışığında Facebook Reklam Ajansı hizmetlerni müşterine sunmaktadır. Firmamız Facebook reklam hizmetlerini en iyi bir şekilde optimize etmek suretiyle oldukça kapsamlı bir reklam hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Facebook reklam ajansı Antalya sürekli yenilenen ve güncellenen bir özelliğe sahiptir. Bu nedenden ötürü firmamızda Facebook reklam hizmetlerini sürekli olarak güncelleyerek yenilemektedir. Bu durum ise Facebook müşteri hizmetlerinin sunumu konusunda firmamızı oldukça iddialı bir konuma getirmiş durumdadır. Facebook Reklam Ajansı Antalya firmaların hedef kitlesine uygun olarak şekillenebilmektedir. Bu durumu örneklerle açıklayacak olursak; Şayet piyasaya sürmüş olduğunuz ürünlerin hedef kitleri çocuklarsa çocuk kullanıcılara hitap edecek şekilde bir reklam uygulamalar uygulanmaktadır. Ya da erkeklere yönelik bir reklam söz konusu ise; reklam veren firmalar hedef kitlerinin istedikleri gibi belirleyebilmektedir. Bu durum sadece cinsiyet durumu için geçerli bir durum değildir. Aynı zamanda Facebook reklam hizmetleri sayesinde istediğiniz yaş aralığını belirleyerek o yaş aralığına hitap edebilecek bir şekilde reklamların sunumu yapılmaktadır. Bu noktada firmamız reklam desteği sunduğu firmalara gerek hedef kitlelerinin belirlenmesinde gerekse hedef kitleye uygun reklamların sunumlarında etkili bir hizmeti sunmaktadır.

Firmalar Açısından Facebook Reklam Hizmetleri

Facebook Reklam Ver Antalya pek çok yönden firmaların ilgisini çekmektedir. Zira Facebook reklam hizmetleri sayesinde firmalar kendi markalarını tanıtma konusuna önemli avantajlar elde edebilmektedir. Bunun yanı sıra; firmaların satışlarını arttırmalarını sağlama konusunda da Facebook reklam hizmetlerinin oldukça başarılı olduğu bilinmektedir. Görüldüğü üzere pek çok farklı nedenden ötürü firmalar Facebook reklam hizmetlerini tercih etmektedir. Facebook reklamları firmaların geniş kitlelere ulaşabilmesinin kapısını aralayan hizmetler olarak tanımlanmaktadır. Bu durum ise firmaların ilgisini Facebook reklamlarına çekmektedir.

Antalya Facebook Sosyal Medya Ajansı konusunda firmamız reklam vermek isteyen müşterilerimize oldukça önemli kazanımlar sunmaktadır. Bu doğrultuda Facebook reklam hizmetlerimizin firmalara kazandırdıklarını sıralayacak olursak;

 • Marka bilinirliliğini arttırma

 • Hedef kitlesine ulaştırma

 • Web site trafiğini arttırma

 • Fan veya beğeni sayısını arttırma

 • Satış elde etme

Gibi pek çok farklı kazanımı sıralamak mümkün olmaktadır. Facebook Reklamları Antalya çok kapsamlı olması Facebook reklam fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır. Facebook reklam hizmetlerimizin fiyatlarının geleneksel anlamdaki reklam hizmetlerine oranda çok daha düşük olduğu bilinmektedir. Bütün bu kazanımlardan dolayı pek çok farklı firma günümüzde Facebook reklamlarını kullanılarak tanıtımlarını gerçekleştirmektedir.

Facebook Reklam Hizmetleri ile Yüksek Dönüşüm Düşük Maliyet

Facebook Reklam Paketi fiyatları söz konusu olduğunda Facebook reklam hizmetlerinin geleneksel anlamda reklam hizmeti sunan sektörlere oranla çok daha uygun fiyatlı olduğu görülmektedir. Bu doğrultuda pek çok farklı modülle müşteriye ulaşmayı başaran Facebook reklamları, uygun fiyatlı olmasından ötürü de tercih edilmektedir. Firmalara oldukça düşük bir maliyet getiren bu hizmetlerin yüksek dönüşümlü bir hizmeti de sunuyor olması günümüzde Facebook reklam hizmetlerinin popüler olmasını sağlamıştır. Bütün bu bilgiler ışığında Facebook reklam verme konusunda talebi olan müşterilerimize kapsamlı Facebook reklam paketleri sunmaktayız. Firmalar günümüz itibariyle Facebook reklamlarını kullanarak oldukça büyük çaplı kazanımlar elde etmektedir. Biz de kurumsal bir firma olarak pek çok farklı sektörde yer alan firmalara Facebook reklam paketi sunarak onlara ürün ve hizmetlerini tanıtma bakımından önemli avantajlar kazandırmaktayız.

Esasında Focebook reklam paketimizin genel kapsamı ile ilgili bir bilgi edindiğinizde müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerin neler olduğunu çok daha iyi bir şekilde anlaşılması mümkün olmaktadır. Bunun için öncelikle Facebook Reklam Antalya avantajlarından maddeler halinde söz etmek istiyoruz.

 • Antalya Facebook Reklamları; reklamınızı gösterileceği hedef kitleyi belirlemenizi sağlar. Şöyle ki; Şayet bayanlara yönelik bir ürün pazarlamak istiyorsanız isterseniz gerekli düzenlemeleri talep ederek reklamlarınızın sadece bayan profillerinin izlemesini sağlayabilirsiniz. Bu noktada şayet erkeklere yönelik bir hizmeti kapsayan bir ürün pazarlıyorsanız yine sadece erkek profillerine yönelik reklam gösterimlerini talep edebilirsiniz.


 • 0532 345 95 11

  Facebook Reklam hakkında bilgi için çekinmeden arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)

  Facebook Reklam Antalya hizmetleri sadece cinsiyet bazlı olarak hedef kitleye uygun bir kitle seçimi olmamaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen yaş aralığına sahip hedef kitleye reklamlarınızın sunulmasını sağlayabilirsiniz.

 • Facebook reklam hizmetleri; cinsiyet ve yaş haricinde istenilen coğrafi bölgeyi kapsayabilecek bir şekilde hedef kitlenin ayarlanmasını da sağlamaktadır. Şöyle ki; reklamlarınızın sadece Marmara Bölgesindeki profiller tarafından izlenmesini talep ediyorsanız o doğrultuda bir sınırlandırmayı getirebilmek mümkün olabilmektedir. Hatta şehir bazlı bir hedef kitlenin belirlenmesi dahi Facebook reklam hizmetleri sayesinde mümkün olmaktadır.

 • Antalya Facebook Reklam Ver bireylerin ilgi alanlarından yola çıkarak hedef kitleye uygun içeriklerin gösterilmesini de sağlayabilmektedir. Örneğin Facebook profilleri şayet belli başlı konularda aramalar yapıyorsa facebook reklamları bölümünde genel olarak o konularla ilgili reklamlarla karşılaşmaktadır.

Görüldüğü üzere Facebook reklam hizmetleri nokta atışı yaparak tam ve doğru bir şekilde belirlenen hedef kitleye ulaşma noktasında son derece başarılı olmaktadır. Firmamız müşterilerin Facebook reklam hizmetlerinde etkin bir şekilde yer almalarını sağlamaktadır. Bu doğrultuda firmamız Facebook reklam faaliyetlerinizi yöneterek satışlarınızı hızlandıracak faaliyetlere kapı açmaktadır.

Facebookta Reklam Ver Antalya düşük maliyetli olduğu için çok tercih edilmektedir. Bu noktada firmamız Facebook reklam hesabınızı oldukça uygun bir komisyon karşılığında yönetmektedir. Bu konuyu detaylandıracak olursak; Facebook reklam paketini satın alan firmaların Facebook reklam bütçesine 1000 TL gibi bir miktar eklenmektedir. Reklamların etkili bir şekilde yönetilmesinde rol alan firmamız, günlük ortalama bir limit belirleyerek reklamlarınızı yayına almaya başlamaktadır. Bu doğrultuda ortalama 100 lira gibi bir günlük limit belirlendiğini kabul edersek sadece 100 liralın yüzde onluk kısmını danışmanlık hizmeti olarak talep etmekteyiz. Bunun karşılığında ise; 5 yıldır profesyonel olarak sosyal medya alanında hizmet sunan firmamız, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını doğru hedef kitleye en tasarruflu bir biçimde yapmaktadır.


0532 345 95 11

Facebook Reklam Ajansı hakkında bilgi için çekinmeden arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)

Facebook reklam hizmetlerinden yararlanmak esasında oldukça karlı bir iştir. Zira Facebook aracılığıyla yayınlanan reklamlarınız hedef kitlenizin adreslerine tek tek postalanır gibi gönderilmektedir. Şöyle ki; reklamlarınızı sadece seçeceğiniz hedef kitle bünyesinde yer alan ve sizin ürünlerinizle ilgili olan profiller facebook sayfasının sağ alanında görebilmektedir. Bu durum ise firmalara reklamlarını tabiri yerindeyse nokta atışı yaparak hedef kitlesine ulaştırmasını sağlamaktadır. Facebook reklam hizmetleri 100 TL bütçeyle bile başlatılabilecek bir maliyette sizlerin kullanımına sunulabilmektedir. Bu hizmeti en çok bilinen reklam modeli olarak karşımıza çıkan Facebook sponsorlu reklam hizmetleri aracılığıyla elde etmek mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda İstanbul Şişli Perpa Ticaret Merkezinde yer alan firmamız, Facebook hesabınızı yöneterek sizlere Facebook reklam hizmetlerinden etkili bir şekilde yararlanmanın kapısını aralamaktadır. Sizde Antalya Facebook Reklam hizmetlerinden yararlanarak işlerinizi büyütmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

a