Facebook Reklamları
a
nefkin web tasarım

FACEBOOK REKLAMLARI
"Facebook Reklamları ile Hedeflediğiniz DEVAMLI Müşteri Portföyüne Ulaşın."

FACEBOOK REKLAMLARI
Facebook Reklamları Türkiye'de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal ağ. Facebook Reklamları sadece genç nüfusu değil, her yaş grubu ve internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanları da kendi bünyesinde barındırıyor. Facebook Reklamınızın bir sosyal ağ üstünden yayımlanması firmanızın veya ürünlerinizin daha kolay dilden dile yayılmasına yol açar ayrıca görüntülü facebook reklamlarınızla markanızın bilinirliğinide artırmış olacaksınız, bu şekilde reklamınızı 1 kere göstererek birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz, sosyal ağlarda yapılan reklamın en büyük avantajı budur.

HEDEF KİTLENİZE ETKİLİ REKLAMLAR
Facebook Sponsorlu Reklam verme ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Facebook Reklam verme hedef kitlesini ülkeye, şehre, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğü, medeni durumuna, eğitim durumuna, iş ünvanına göre seçip bu doğrultuda hedefinizi belirleyebilirsiniz. Bu sayede reklam bütçenizi ürününüz ve/veya hizmetinizle ilgilenen etkin bir grup için verimli şekilde kullanmış olucaksınız.

Her bir ürününüz/hizmetiniz için farklı hedef kitleler belirleyerek reklam kampanlarınızdan alacağınız geri dönüşleri arttırabilirsiniz.

nefkin web tasarım

OPTİMİZASYON İLE MAKSİMUM PERFORMANS, MİNİMUM MALİYET

Facebook Reklamları verme ile Kampanyalarınız en yüksek performansı edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek kitle profilleri, etkili reklam metinleri ve görselleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz.
Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza 5 TL'lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10TL'lik bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Facebook Reklamları ver gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.

Sesinizi Milyonlara Duyurun
Türkiye’de milyonlarca kişinin kullandığı sosyal platformda yer almanız, markanızın gücünün çok hızlı büyümesini ve en doğru hedef kitlenize günler içerisinde ulaşmanızı sağlayacaktır. Kullanıcıların yaşadığı veya o an bulunduğu şehirleri, cinsiyeti, yaş aralığı, medeni durumu ve eğitim durumunu hedefleyebilir, potansiyel müşterilerinizi yakalayabilirsiniz.

FACEBOOK DINAMIK REKLAMLARI

Facebook Dinamik Ürün Reklamları Nedir?
Dinamik ürün reklamları, kullanıcıların internet sitenizde veya uygulamanızda ziyaret ettiği ürünlere dayalı olarak Facebook Reklam verme ile alakalı reklam kampanyası oluşturmanızı sağlarız. Bu Facebook reklam kampanyaları, geniş ürün katalogları olan ve müşterileri için kişiselleştirilmiş reklam kampanyaları oluşturmak isteyen işletmeler için idealdir.

-Facebook Dinamik Ürün Reklamları Nerede Görüntülenir?

-Haber Kaynağı
-Site Sağ Sütun
-Hedef Kitle Ağı – Mobil Uygulama
-Mobil Haber Kaynağı


0532 345 95 11

Web Tasarım Sorularınız İçin Çekinmeden Arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)

nefkin web tasarım

Dinamik Ürün Reklamlarının avantajları nelerdir?

Dinamik Ürün Reklamları, sitenize daha önce ziyarette bulunmuş kullanıcıların Facebook ana sayfasında görüntülenir. Bu sayede sitenizden alışveriş yapmadan çıkmış kullanıcıları tekrar sitenize girmeye davet edersiniz. Bu şekilde alışveriş dönüşümlerinizi artırabilir,marka bilincini yükseltebilir vede müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

ÜCRETLENDİRME

Dinamik Ürün reklamları, web site tıklamaları ile aynı şekilde tıklama başına maliyet teklifi ile ücretlendirilir. Yeni bir reklam türü olduğu için uzmanlık gerektirir ve yatırım getirisi daha yüksektir.

-Dinamik Ürün Reklamlarından nasıl yararlanabilirim?

Bu reklam türünden yararlanabilmeniz için bazı teknik gereksinimler bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Gerekli tüm düzenlemeler ve bilgilendirme için uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır. facebook, facebook reklamları, nefkin reklam ajansı, reklam ajansı, dijital, digital, sosyal medya, reklam, tasarım, sosyal medya reklamları, dijital pazarlama, internet reklamları, internet reklam, facebook, facebook reklamları, nefkin reklam ajansı, reklam ajansı, dijital, digital, sosyal medya, reklam, tasarım, sosyal medya reklamları, dijital pazarlama, internet reklamları, internet reklam

a