E-TİCARET Sitesi Kampanya
a
en ucuz internet sitesi

Nefkin olarak ; Sözümüzde duruyoruz, zamanında işimizi teslim ediyoruz! Sizi sinir sahibi değil, web sitesi sahibi yapıyoruz!

PUAN SİSTEMİ

Satış ve üyelikleri teşvik etmesi için hazırlanan modüldür. Ürün alımlarında, belirli ürünlerde, üyelikte, ürünlere yorum yapmada, arkadaş davetlerinde özel tanımlamalar ile para puanlar kazandırılabilmektedir. Para puanlar belirlediğiniz limitler ile hediye çeklerine dönüştürülerek müşterileriniz tarafından kullanımı sağlanmaktadır.

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

Ürün detay sayfalarında belirlediğiniz ürünün yanında ilgi çekebilecek, satmak istediğiniz ürünleri belirterek, bu ürünü alanlar bunlardan da aldı şeklinde kampanyalar düzenleyerek, müşterilerinizin o ürün birlikte, belirlediğiniz yan ürünleri de almasını sağlayabilirsiniz.

E-MAİL ADRESİNE GÖRE ÖZEL İNDİRİM

Kurumsal firmalarla yapabileceğiniz iş birlikleri düşünülerek hazırlanmış bu muhteşem kampanya modülü ile örn;Nefkin E-Ticaret.com uzantılı e-mail adresli üyelere ürünleri %10 indirimli satabilirsiniz.

e-ticaret sitesi

ÜRÜN BAZINDA ÖZEL İNDİRİM

İstediğiniz üründe özel fiyat belirleyip bu fiyatın sadece belirli tarih aralıklarında veya belirli stok adetleri arasında geçerli olmasını belirleyebilirsiniz.

ÜRÜNDE ADET BAZINDA YÜZDE İNDİRİMİ SAĞLAMA

Örn; X ürününden 2 adet alınırsa %5 indirim , 3 adet alınırsa %10 indirim , 4 adet alınırsa %15, 5 ve üzeri alınırsa %20 indirim.

X ÜRÜNÜNÜNDEN ALANA A ÜRÜNÜ 10TL İNDİRİMLİ

Ürün bazında uygulanan, müşterinizin farklı bir ürünü de alması amacı ile hazırlanmış bir kampanya modülüdür.

X ÜRÜNDEN ALANA Y ÜRÜNÜ %5 İNDİRİMLİ

Ürün bazında uygulanan, müşterinizin farklı bir ürünü de alması amacı ile hazırlanmış bir kampanya modülüdür.

X ÜRÜNÜNDEN ALANA Y KATEGORİSİNDEKİ ÜRÜNLER 5TL İNDİRİMLİ

En çok satan ürün ile birlikte farklı bir kategorideki satışları canlandırmanız için hazırlanmış bir kampanyadır. Örneğin; Elbise alan bir müşterinize ayakkabı kategorisindeki ürünler 5 TL. indirimli diyebilirsiniz.

e-ticaret sitesi

X VE Y ÜRÜNLERİNİ ALANA Z KATEGORİSİNDEKİ ÜRÜNLER %10 İNDİRİMLİ

Birlikte en çok satan ürünlerin yanında farklı bir kategorideki satışları canlandırmanız için hazırlanmış bir kampanyadır. Örneğin; Elbise ve Ayakkabı alan bir müşterinize Küpe kategorisindeki ürünler 1 TL. indirimli diyebilirsiniz.

TAKSİT TUTARLARINA LİMİT BELİRLEME

Satışlarınız da vade farksız taksit uygulaması yapıyorsanız, müşterilerinizin daha yüksek tutarlı alışverişler yapması ve karlılığınızı arttırmak için tasarlanan bu kampanya modeli ile vade farksız 2 Taksit’ i 100 TL üzerine, 3 Taksit’i 200 TL üzerine yapabilirsiniz.

ÜYE OL İNDİRİM ÇEKİ KAZAN

Sitenize direk üyelikleri arttırmak için oluşturulan bir kampanya tipidir. Örneğin; üye olana 100 TL hediye çeki 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir şeklinde kampanyalar geliştirebilirsiniz.

ÖZEL KURALLI İNDİRİM ÇEKİ OLUŞTURMA

Bu kampanya modeli ile başlangıç ve bitiş tarihleri belirleyebilir, minimum alışveriş tutarı, sadece x kategorisinden veya y kategorisindeki ürünler için geçerli, sadece x markasında geçerli şeklinde TL bazında hediye çekleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca sadece 1 üyeye 1 kullanımlık , herkese ama toplamda 3 kullanımlık gibi kurallar da oluşturabilirsiniz.

HEDİYE PAKETİNE ÜCRET TANIMLAYABİLME

Müşterilerinize siparişlerini hediye paketi ile alma imkanı sunabilirsiniz. Bu özelliği ister açıp, ister kapatabilirsiniz. Ayrıca size ek bir maliyet getiriyor ise ekstra maliyeti müşterilerinize yansıtabilirsiniz.

ORANSAL HEDİYE ÇEKİ OLUŞTURMA

Bu kampanya modeli ile başlangıç ve bitiş tarihleri belirleyebilir, minimum alışveriş tutarı, sadece x kategorisinden veya y kategorisindeki ürünler için geçerli, sadece x markasında geçerli şeklinde % (Yüzde) bazında hediye çekleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca sadece 1 üyeye 1 kullanımlık , herkese ama toplamda 3 kullanımlık gibi kurallar da oluşturabilirsiniz.

ÜYELERE ÜRÜN BAZINDA İNDİRİM SAĞLAMA

Nefkin E-Ticaret’ın üye grubu yaratarak yaratılan gruplara göre özel fiyat tanımlamaları ile her üyeye, ister tüm ürünlerde isterseniz belirli ürünlerde farklı fiyatlardan satış yaptırabilirsiniz.

KASA ÖNÜ FIRSATLARI

Türkiye’de e-ticaret paketleri arasında ilk Nefkin E-Ticaret’ın yaptığı bu kampanya siparişi tamamlamadan önce sepet adımında sizin belirleyeceğiniz özel fiyatlı ürünleri sepet adımında göstererek ekstra ürün satmanızı sağlayan bir kampanya modülüdür.

ARKADAŞINI DAVET ET HEDİYE ÇEKİ KAZAN!

Üyenizin, arkadaşlarını da sizin sitenize getirip üye kazandırılması veya satış yaptırmasına teşvik için hazırlanmış bir kampanyadır. Sizin belirleyeceğiniz kurallara göre davet eden kişi hediye çeki veya para puan kazanacaktır. Örneğin; Arkadaşını üye yap 10 TL hediye çeki kazan.

ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA HEDİYE ÇEKİ KAZAN

Müşterilerinize alışverişinden sonra tutar veya alışverişinin belirli bir oranı kadar hediye çeki verebilir ayrıca bu çeki siparişi kargoya verirken yazdırabilirsiniz.

MÜŞTERİ BAZINDA İNDİRİM TANIMLAMA

Müşteri bazında tüm ürünlerinizi tüm müşterilerinize ister yüzde ister tutar indirimli olarak özel indirimler tanımlayabilirsiniz.

ÖDEME TİPLERİNE ÖZEL KAMPANYALAR

Müşterilerinizi farklı ödeme tiplerine yönlendirerek karlılığınızı attırmanız için hazırlanmış bir kampanyadır. Örn; 100 TL. üzeri alışverişlerde Kredi Kartı ile yapacağınız ödemelerde ekstra %10 indirim veya 1 TL. indirim.

ÖDEME BAZLI KARGO KAMPANYALARI

Müşterilerinizi farklı ödeme tiplerine yönlendirerek karlılığınızı attırmanız için hazırlanmış bir kampanyadır. Örn; 100 TL üzeri alışverişlerde Kredi Kartı ile yapacağınız alışverişlerde Kargo X TL veya Kargo % 5 İndirimli.

SEPETE ÖZEL KAMPANYALAR

Sepet tutarı belirli bir seviyeye ulaştığında belirli bir ürünü hediye veya indirimli bir oran satabilmenizi sağlayan, ekstra ürün ve ürünler sattıran kampanya tipidir. Örn. Sepet tutarı 100 TL ise Çoraplar Bedava.

ÖDEME TİPLERİNE ÖZEL PARAPUAN

Müşterilerinizi farklı ödeme tiplerine yönlendirerek karlılığınızı attırmanız için hazırlanmış bir kampanyadır. Örn; 100 TL üzeri Kredi Kartı ile yapacağınız alışverişlerde 10 Para Puan.

BELİRLİ TUTAR ÜZERİNE KARGO ÜCRETİ KALDIRMA

Müşterilerinizin sepet tutarlarını arttırmaları için hazırlanmış bir kampanyadır. Belirleyeceğiniz bir tutar üzerinde alışveriş yapıldığında kargo ücreti alınmamasını sağlar. Ayrıca müşterinizin sepet tutarı belirlediğiniz ücretin altında kaldığında “x tl daha alışveriş yaparsanız kargo ücretsiz olacak” uyarısı vermektedir.

TUTARA GÖRE FARKLI KARGO ÜCRETLERİ ÇIKARTABİLME

Sadece Nefkin E-Ticaret’ta uygulanan bu kampanya ile belirli sepet tutarları arasında farklı kargo ücretleri yansıtabilirsiniz. Örneğin. 0-50 TL arasında kargo 5 TL, 51-100 TL arası kargo 3 TL, 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gibi kampanyalar oluşturabilirsiniz.

ÜLKE, İL BAZINDA FARKLI KARGO ÜCRETLERİ BELİRLEME

Yurtdışına satış gerçekleştiren ve kargo anlaşmalarında illere göre farklı fiyatlar alan kullanıcılarımız için hazırlanmış bir kampanya türüdür. Farklı ülkelere veya illere farklı kargo ücretleri belirleyebilirsiniz.

HEDİYE PAKETİ İSTEME

Müşterilerinizin, arkadaşlarına, eşlerine, sevgililerine hediyelerini sizin siteniz üzerinden almalarını sağlamak amacı ile yaratılmış bir kampanya türüdür. Müşteriye alışveriş esnasında “Hediye Paketi İstiyorum” şeklinde bir seçenek çıkartılır, dilerseniz ücretli dilerseniz de ücretsiz olarak bu hizmeti vermenizi sağlar.

ÜRÜN BAZINDA FARKLI TAKSİT SAYISI BELİRLEME

Yeni yasaya göre Cep Telefonu gibi ürün gruplarında taksit yasağı gelmiştir. Dilerseniz bu tip kategorilerinizdeki ürünlere taksit sınırlaması getirebilir, karlılığınızın fazla olduğu ürünlerde vade farksız taksit kampanyası yapabilir veya karlılığınızın az olduğu ürünlerde vade farksız taksitleri engelleyebilirsiniz.

KARGO ÜCRETSİZ ÜRÜN TANIMLAYABİLME

Nefkin E-Ticaret ile sadece belirli ürünlerde ücretsiz kargo tanımlaması yapabilirsiniz. Karlılığınızın yüksek olduğu ürünlerde müşterilerinizi alışverişe teşvik amacı ile ücretsiz kargo yapabilirsiniz.

SADECE 1 ÜRÜNE ÖZEL BİLE FARKLI KARGO ÜCRETİ TANIMLAMA

Standart kargo ücretlerinin dışında, sadece belirleyeceğiniz ürünlere dilediğiniz kargo fiyatını yazarak ürün bazlı kargo fiyatı belirleyebilirsiniz.

ÜRÜN,KATEGORİ VEYA MARKAYA ÖZEL HEDİYE ÇEKİ

Sadece belli ürün, kategori veya markaya özel hediye çekleri oluşturarak, müşterilerinizin o ürünleri almalarını sağlayabilir, vereceğiniz reklamlarda bu hediye çeklerini kullanabilirsiniz.

 • Ürün Kategorisi Başlığı : Ürünlerinizin kategorilerini  genel bir başlık altında toplayarak sitenize gelen ziyaretçilerinize aradığı ürüne daha çabuk ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. [ Ör : Elektronik Ürünler ]
 • Ürün Kategorileri : Ürünlerinizi kategorize ederek site içinde ulaşımını kolaylaştırabilirsiniz. [ Ör : Notebook, Tablet PC vs.]
 • Ürün Kategorisi Özellikleri : Ürün kategorileriniz için programlanmış olan bu bölüm tamamen esnek bir yapıya sahip olup, her kategori içn farklı özellikler tanımlayabileceğiniz mükemmel bir özellik tir. Bu bölüme metin olarak yada var-yok şeklinde dilediğiniz kadar özellik ekleyebilirsiniz. Kategori altından eklediğiniz bütün özellikler o kategori altında yer alan bütün ürünlerin detayından ürüne özel olarak bilgi girişi yapılabilir.
 • Kategori Markası : Oluşturulan kategoriler altına marka ekleyerek ziyaretçilerinizi doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz.  [ Ör : Samsung, Asus vs.]
 • Ürünler : Kategori markaları altına ürünler ekleyebilirsiniz. Ürün detayından ürün fotoğrafı, ürün özellikleri, ürün açıklaması, ürün fiyatı ve ödeme seçeneklerini düzenlenebilir ürün için yapılan yorumları kontrol ettikten sonra onaylayarak web sitenizde yayınlayabilirsiniz.
 • Ürün İzleme : Web sitenize eklediğiniz ürünlerinizin en çok hangisinin ziyaret edildiğini ve kaç kere ziyaret edildiğini yönetim paneli üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Kampanyalı Ürünler : Ürünlerinizi "Kampanyalı Ürünler"  olarak kategorize edebilir ve ana sayfa vitrininde görüntüleyebilirsiniz.
 • İndirimli Ürünler : Ürünlerinize indirim uygulayabilirsiniz ve ana sayfa vitrininde görüntüleyebilirsiniz.
 • Çok Satan Ürünler : Ürünlerinizi "Çok Satan Ürünler"  olarak kategorize edebilir ve ana sayfa vitrininde görüntüleyebilirsiniz.
 • Popüler Ürünler : Ürünlerinizi "Popüler Ürünler"  olarak kategorize edebilir ve ana sayfa vitrininde görüntüleyebilirsiniz.
 • Haftanın Ürünü : Ürünleriniz "Haftanın Ürünü"  olarak kategorize edebilir ve ana sayfa vitrininde görüntüleyebilirsiniz.
 • Tanım : e-ticaret , firma sahiplerinin, web sitelerindeki düzenlemelerde kimseye ihtiyaç duymadan kullanımı kolay ve güvenli bir şekilde düzenlemelerine imkan tanıyan bir sistemdir. Bu sistem, tarafımızdan geliştirilmiş olup, mevcut web siteleri ile kıyaslanamayacak kadar mükemmeldir. Aşağıda bahsedilen modüller (sistemler) web sitesine yüklenecek olup dilediğinizde aktif veya pasif hale getirebilirsiniz.
 • Sitenin Bölümleri : web sitesi 2 ayrı bölümden oluşmaktadır.
 • Ziyaretçi bölümü : Bu bölüm, web sayfasınızın  ziyaret eden ziyaretçilerin kullandığı kısımdır. ziyaretçiler sizin yayınladığınız bilgileri bu kısım üzerinden görürler.
 • Yönetici bölümü : Bu bölüm site sahibinin site üzerindeki bilgileri düzenleyebildiği, silebildiği ve ekleyebildiği bölümdür. Kullanıcı adı ve şifre ile girilen bu bölüm özel bir güvenlik sistemi ile korunmaktadır.
 • Site yönetimi tamamen site sahibinin elindedir : Site sahibi site üzerinde istediği bilgiyi değiştirebilir, ekleyebilir, silebilir veya geçici olarak kullanımını durdurabilir.
 • Değişebilen Web Site Arayüzü : Web sitenizin tasarımını yönetici paneli içinde bir butona basarak otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Bu sayede sayfanızın  ziyaret eden müşterileriniz sürekli ilgi odağı olacaksınız.
 • Web yönetimli sayfalar : Tüm sayfalar (özel statüdeki sayfalar hariç.) kullanıcı tarafından internet üzerinden düzenlenebilmektedir. Bunu sağlamak üzere, özel bir tasarım programı internet üzerinde çalışmaktadır. Bu sistem üzerinden siteye resim eklemek, sayfaları düzenlemek, yeni sayfa eklemek ve sayfaları silmek çok kolaydır.
 • Yabancı Dil Desteği : İstenilen 5 dil için   web sitesini kullanabilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden yabancı diller için sayfalar dinamik olarak düzenlenebilir.
 • Haberler : Site üzerinde otomatik olarak haber sistemi mevcuttur. Haberler yine yönetici sayfasından eklenmekte ve istenilen sayfada gösterilmesi sağlanabilmektedir. Haberler üzerindeki yönetim yine site yöneticisindedir. Site yöneticisi yine sayfalarda olduğu gibi haberler bölümünde de yeni haber ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilir. Sitede üç tür haber ekleye bilirsiniz
 • Animasyon Haber : Yaptığınız işe ile ilgili haberlerinizi ve duyurularınızı site de en göz önünde bulunan animasyonlar kısmına ekleyerek sanki bir televizyon ekranı gibi ilgi çekmesini sağlayabilirsiniz. Sürekli animasyonlar kısmına resimler yükleyerek sitenizi renklendirebilirsiniz.
 • Kayan Haber : Bu bölüme girilen haberi aşağıdan yukarı kaydırmak sureti ile kullanıcıya sunar. Bu kısımda istenirse habere iç ve dış link verilebilir.
 • Statik Haber : Bu bölüme düz yazı ve resim ekleyerek haber veya ürün tanıtımı seklinde kullanabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz sayıda haber web sitenizin ana sayfasında sizin belirlediğiniz başlık altında tarih ve açıklama olarak listelenecektir. Haber üzerine tıklandığında haberin detayına gidilir.
 • Personel Sayfası : Site üzerinde otomatik olarak firmanın personelini ve personel özgeçmişlerini resimleri ile birlikte gösteren bir sistem mevcuttur. Bu sistemde personele öncelikle bir kategori seçilir, ardından personelin adı soyadı, ünvanı ve görevi ile personel resmi eklenir. Bu yönetim yine site yöneticisinin elindedir.
 • E-Bülten : E-Bülten, site ziyaretçilerinin firmanın haber listesine kayıt sistemidir. Ziyaretçiler istedikleri zaman bu sisteme üye olabilir, üyelikten çıkabilirler. Eklenen üyelerin e-posta adreslerini sistem toplu e-posta atabileceğiniz formatta size sunar. Üyelerin yönetimi yine site yöneticisindedir.
 • Foto Albüm : Sistemimizin bu bölümü oluşturduğunuz yada var olan bütün sayfalara resim ekleme şeklindedir. Sisteme deki sayfalara resim eklemek oldukça basittir.
 • Referanslar : Referanslar da diğer sayfalarda olduğu gibi site yöneticisinin yönetimindedir.
 • Anket : Sistemde otomatik anket sistemi de mevcuttur. Bu sayede site yöneticisi site ziyaretçilerinin görüşlerini almak istediği konuyu anket bölümünde yayınlar. İstenildiğinde kaldırılabilen bir sistem olan anket sistemi, düzenleme ve silme fonksiyonlarına da sahiptir. Anket sisteminde aynı zamanda ayrı bir güvenlik sistemi mevcuttur. Bu sistem, anket sonuçlarının doğruluğunu sağlayabilmek için kullanıcı IP sini kaydetmekte, aynı IP adresinden başka bir kaydı engellemektedir.
 • Faydalı Linkler : Bu sayfada yayınlamak istediğiniz linkleri eklemek silmek site yöneticisin elindedir.
 • İnsan Kaynakları : İnsan kaynakları sistemi diğer sistemlerden farklı olarak E-mail yolu ile değil, kayıt tutma sistemine göre çalışmaktadır. Yani insan kaynakları formunu dolduran herkesin kaydı yönetim panelinizde tutulmaktadır. E-mail sistemlerinde kayıt E-mail yolu ile geldiğinden, emailler zamanla silinebilmekte, bir arşiv oluşturulamamaktadır. Ama bu sistemde 1 yıl önce formu dolduran bir kişinin bile bilgilerine ulaşılabilmektedir.
 • İletişim Bölümü : İletişim sayfasına diledğiniz kadar şube açarak dilediğiniz kadar iletişim bilgisi ekleyebilirisiniz. İletişim sayfasındaki formdan kullanıcılar size istek görüş ve dileklerini size iletebilirler. Bu kısımda hem e-posta yoluyla ve arşivleme ile gelen mesajlar saklanır.
 • İletişim Haritası : İletişim sayfasında firmanızın ve şubelerinizin yerlerinde harita üzeriden işaretleyerek müşterilerinizin sizi daha rahat bulmasını sağlayabilirsiniz.
 • Güvenlik : Site gerek ziyaretçilerin görebileceği alanlarda, gerekse de yöneticinin kullanacağı alanlarda maksimum güvenlik içermektedir. Her sayfada özel bir güvenlik sistemi çalıştırılır ve yetkisiz kullanıcıların erişimi önlenir.
 • - Firmanıza ait alan ismi tescili - 1 Yıllık Tescil Ücretsiz
  - Seo Entegreli Hosting Paketi - 1 Yıllık Ücretsiz
  - Size Özel Tasarım İnternet Sitesi Dizaynı
  - Google Kayıt
  - Google Analytics Hesabı Oluşturma
  - Google Webmaster Tools Hesabı
  - Google Harita Kaydı
  - Ödüllü Mima To Seo Entegre
  - 5.000 Mb Trafik
  - 5.000 MB Hosting Alanı
  - 100 Adet E-Posta Hesabı
  - Haftalık Yedekleme
  - Cpanel

  en ucuz internet sitesi

  1. Adım: domaininizi (alan adınızı) istediğiniz alan adı sağlayan firmadan sizin üzerinize kayıt ettiriyoruz.

  2. Adım: Web sitenizi sizin istediğiniz gibi oluşturup yayına açıyoruz

  3. Adım: Google Analytic kaydınızı yapıyoruz. Bunun sayesinde web sitenize gelen ziyaretçilerin davranışını gözlemleyebiliyorsunuz. Bu sayede hangi coğrafyadan, hangi cinsiyetten, hangi yaş aralığından ve hatta hangi beğeni tarzına sahip insanların gelip sitenizi ziyaret ettiğini, hangi sayfada ne kadar kaldığını ve web siteniz içinde nasıl dolaşma davranışı gösterdiğini kolaylıkla inceleyebiliyorsunuz.

  4. Adım: Sitenizi Google 'a kaydını yapıyoruz . Google Webmaster Tools sayesinde Google 'da ki tüm kontrolu size bırakıyoruz . Bunun içinde yıllık bir ücretsiz almıyoruz paket içerisinde size ücretsiz sunuyoruz

  5. Adım: Size ait bir C-Panel açıyoruz istediğiniz e-postaları kendiniz dilediğiniz zaman açıyorsunuz firmaya olan bağlılığa son veriyoruz

  6. Adım: Google Haritalar'a kaydınızı yapıyoruz. Bir çok yazılım firması bunun için sizden yıllık yenileme ücreti alıyor, bizde ücretsiz..

  Sizde bu fiyatlara bir siteden fazlasını satın almış oluyorsunuz!


  0532 345 95 11

  İnternet Sitesi ile ilgili sorular için çekinmeden arayın (09:00 & 18:00 Saatleri Arası)


  a